Depilační vosk Depil-OK tekutý v plechovce růžový 800g

Neohodnoceno
 
 

Tekuté depilační vosky v plechovkách, díky vysokému obsahu včelího vosku mají nízký bod tání a jsou šetrnější k pokožce, použití se stripy. Velmi dobře trhají i kratší chloupky a ty po depilaci tímto voskem také méně zarůstají.

Dostupnost Na objednávku
Cena 313,22 Kč bez DPH
379 Kč    
Výrobce Depil-OK
Kategorie Depilační vosky, ohřívače, stripy
Záruka 2 roky
 

Tyto depilační vosky se používají se stripy a při pokojové teplotě jsou polotekuté, velmi snadno se rozehřejí v přislušných ohřívačích.  Jejich složení založené na borovicové pryskyřici umožňuje jejich přilnutí k chloupkům, ale vosky nezasychají a můžeme je i s chloupky za použití depilačních stripů (pásků) odstranit. Obsah včelího vosku je činí jemnějšími a šetrnějšími k pokožce.

Vosky v plechovkách nanášíme špachtlí a vosky v patronách pomocí roll-on aplikátoru.

Depilační vosk natural: tento přírodní základní depilační vosk velmi dobře trhá i silné chloupky, díky vysokému obsahu včelího vosku je však zároveň i šetrný k pokožce

Depilační vosk mátový s tea tree olejem: má hojivé a protizánětlivé účinky a výtažek z máty má příjemně chladivý a zklidňující efekt

Depilační vosk slonový: velmi jemný vosk s hedvábnou texturou díky obsahu oxidu titaničitého, který mu zároveň propůjčuje zklidňující vlastnosti, Je vhodný i na velmi citlivou pleť při zachování vynikajících depilačních vlastností.

Depilační vosk karotenový: obsahuje karotenový olej, který má vysoký obsah vitamínu A a E. Díky němu má vysoké regenerační vlastnosti a chrání kůži před poškozením.

Podobné produkty

Depilace se stripy