Solanie 3Peptide Botox set - se spoustou lásky

 
 

Se spoustou lásky - to je ideální volba pro vaše blízké, které si můžete užít k narozeninám, svátku, dni žen nebo matkám. Vyzkoušejte naši účinnou péči o pleť 3Peptides Botox set, která snižuje hloubku mimických vrásek.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Značka Alveola
Kategorie Přípravky na obličej
Záruka 2 roky
 

Jedinečný zážitek z péče o pleť okořeněný účinností mezoterapie.

Mezoterapický elixír této řady je založen na jedinečném 3 peptidovém superkomplexu, který má efektivní výživný účinek na pokožku. Poskytují stejný účinek jako kolagenové injekce s podobným omlazovacím účinkem a vyhlazováním vrásek, avšak bez jakéhokoli poškození pokožky. To vše doma, snadno bez jakéhokoli dalšího úsilí!

Aplikace:

Naneste tenkou vrstvu na čistý a mokrý obličej, vyhýbejte se oblastem úst a očí. Vlhkou rukou jej jemně vmasírujte do pokožky a poté ji po 2–3 minutách opláchněte. Používejte jej jednou nebo dvakrát týdně. Ráno a večer po čištění obličeje naneste na pokožku 1 pumpičku botoxu a elixír na vyhlazení vrásek. Již po 2 týdnech pravidelného používání elixíru se vizuálně sníží hloubka vrásek a zlepší se pružnost a hustota pokožky na základě účinku peptidového komplexu Neodermyl®, Argirelin® a Leuphasyl®.

Sada obsahuje:

SO11200 Solanie Quick Fine Enzyme Peeling Gel 30 ml

SO11205 Solanie Perfect Mimic Relax 3 Peptides Elixir 15ml

Dárkový ručník Solanie je součástí sady 3Peptide Botox!

DALŠÍ INFORMACE

Aktivní složka: Neodermyl®

Doporučeno pro typ pleti: Stárnoucí, Smíšená, Suchá

Funkce: Peeling, Proti vráskám