Vodivý gel s kofeinem Yamuna 1000ml BEZ PUMPIČKY

 
 

Kofeinový vodivý gel je jemně hřejivý přípravek určený na ošetření celulitidy a na zeštíhlení.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Cena 698,35 Kč bez DPH
845 Kč    
Značka Yamuna
Kategorie Speciální gely a séra
Záruka 2 roky
 

Vodivý gel s kofeinem se doporučuje při odstaňování již vzniklé celulitidy a při jejích prvních projevech. Zlepšuje krevní oběh, detoxikuje a osvěžuj pleť. Při prodádění celé kůry ošetření je nutno dbát na pravidelný přísun tekutin a se zvyšujícím se pohybem se zvyšujei i účinnost gelu.

Vzhledem k použitým účinným látkám může nastat pocit tepla, lehce štiplavý pocit a lehké zarudnutí kůže. Tyto příznaky jsou pro tento hřejivý gel příynačné, není nutno je považovat za přecitlivění kůže nýbrž na projev účinnosti gelu.

Rozkládá tuky, odstraňuje škodlivé látky, zvyšuje pružnost kůže.

Při přecitlivělosti na skořici je třeba udělat zkoušku citlivosti kůže a to tím, že namažete malé místo v jamce na ruce z druhé strany loktu a počkáte, zda nedojde k nepřiměřené reakci. Při neadekvátní reakci gel nepoužíváme.

Doporučuje se pro normální i zralou kůži.

Kosmetické použítí: naneseme na ošetřenou pokožku, můžeme použít se všemi druhy ultrazvuku včetně kavitace, s galvanickou žehličkou při střídavém použití + i -, pro mezotrapii a pro vakuové masáže. Velmi oblíben i u ručních masáží. Můžeme ovšem tento gel použít také bez přístrojů jako zábal nebo do lymfodrenážních nohavic.

Domácí použití: lze aplikovat ve formě zábalů.

Složení dle INCI:  Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Coffea Arabica Seed Extract, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Cinnamal, Propylparaben, Parfum, Linalool